מגלה בלוגים – הבלוג של אלה בר צבי – Ela Bar Zvi

צילמה: אלונה כהן

בלוגים, בלוגריות ולב השרון

למילים יש כוח. כוח לגעת, לספר, ללמד, לשתף ידע ומידע, לעורר מחשבה והשראה. אחרי תקופה ארוכה שהבלוג הזה שלי שתק והבלוג השני ש'גר' באתר "סלונה" נסגר, חזרתי לכתוב.
כי התחילו ימי קורונה, כי היה לי חסר המגע דרך המילים עם השכנות והעסקים המקומיים, כי זו הדרך שלי לתמוך בהם בימי הקורונה המוזרים האלה.
חיפשתי להכיר כותבות בלוגים נוספות, פרסמתי שאלה בקהילת השוות של לב השרון וגיליתי שיש כמה חברות קבוצה שכותבות בלוג. קריאה בתגובות הוליד את הרעיון של סדרת כתבות שאוספת במקום אחד כותבות בלוגים בתחומים שונים, שנותנות מידע והצצה לעולמות מגוונים. וכולן שכנות בלב השרון.

אלה בר צבי, כותבת את הבלוג Ela Bar Zvi

הבלוג שלי עוסק ב-

סיפורים אישיים ומקצועיים על ניהול קריירה, רילוקיישן ומה שביניהם.

בבלוג שלי תוכלו למצוא

תפיסתי האופטימית על עולם העבודה החדש (עם ובלי קשר לקורונה), מימוש עצמי ברילוקיישן, על הדבר הכי קבוע בחיים שלי – השינוי, על ניהול קריירה , התפתחות אישית והגשמה עצמית, בכל מקום בעולם, בכל מצב ובכל גיל.

האם יש קשר בין הבלוג והעיסוק המקצועי שלי?

הבלוג שלי לגמרי קשור למקצוע שלי. אני יועצת ארגונית ותעסוקתית, מומחית לפיתוח קריירה. כל מה שאני כותבת הוא מתוך נסיון מקצועי ואישי כאחד ומיועד לתת השראה לאנשים לנוע קדימה ולממש את עצמם גם במצבים שנראים בלתי סבירים וללא מוצא. חוויית החיים הפרטית שלי כוללת מעברי מדינות ונסיון ליצור לעצמי רצף קריירה במציאות משתנה. בשנים האחרונות אני מחברת א.נשים רבים ברחבי העולם לעוצמות שלהם ולהצלחות בקריירה.

איך הגעתי לכתוב בלוג?

אחרי שנים רבות של שתיקה (ודווקא לא רועמת), גיליתי את הכח שבכתיבה, את העובדה שהמסרים שלי מצליחים לגעת באנשים דרך המילה הכתובה. שברתי שתיקה בכל אמצעי – בברכות, בהספדים, בפוסטים ואפילו ככלי עבודה מול הנועצים שלי (אני כותבת "מכתב תובנות" למי שעובר אצלי תהליך פרטני). כתיבת בלוג הוא נסיון לארוז את החומרים המקצועיים תחת קורת גג אחת.

היתרונות שאני מוצאת בכתיבת בלוג

כמו כתיבת ספר, סיפור חיים, פורקן, נכס דיגיטלי,שיתוף מזווית אחרת.

אני כותבת בבלוג בתדירות של…

אחת לשבועיים – חודש

למי היית ממליצה להתחיל לכתוב בלוג?

לכל אדם שמעוניין לנצור את המילים שלו או סיפור החיים שלו.

משהו נוסף שתרצי לשתף?

תודה על כל זה :), על כל מה שיש.

מסע בבלוג של אלה מתחיל כאן
Ela Bar Zvi – career development

*********************************************************
כתבות נוספות בסדרה "כותבות בלוגים בלב השרון"
אילנה בר – יצאתי מביתי למסעותי
הילה סער Eats better
********************************************************

גם לך יש בלוג? אפשר לקבל את הבמה ולספר עליו.
רק צריך ליצור איתי קשר,
ליטל

ליטל ירון - אשה בפלוס

אישה בת 40+ שכבר נוטה יותר לכיוון ה-50. פסימית בהחלמה או אופטימית בהתהוות משתדלת להסתכל על הדברים מהצד החיובי, מהפלוס. מטיילת לבד ועם אחרים, תולעת ספרים, אוהבת מילים וכותבת גם למגירה וגם למסך. מכורה לקפה, קרמשניט ופאי לימון.
עוד עליי>>

פוסטים נוספים בנושא

תגובות ושאלות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן