מגלה בלוגים – קארן קליין KAREN KLEIN – Play.Learn.Enjoy.Grow

אישה לבושה שמלה לבנה, מתכופפת לשולחן כדורגל, מחייכת.
צילום: טל כהן דר

בלוגים, בלוגריות ולב השרון

למילים יש כוח. כוח לגעת, לספר, ללמד, לשתף ידע ומידע, לעורר מחשבה והשראה. אחרי תקופה ארוכה שהבלוג הזה שלי שתק והבלוג השני ש'גר' באתר "סלונה" נסגר, חזרתי לכתוב.
כי התחילו ימי קורונה, כי היה לי חסר המגע דרך המילים עם השכנות והעסקים המקומיים, כי זו הדרך שלי לתמוך בהם בימי הקורונה המוזרים האלה.
חיפשתי להכיר כותבות בלוגים נוספות, פרסמתי שאלה בקהילת השוות של לב השרון וגיליתי שיש כמה חברות קבוצה שכותבות בלוג. קריאה בתגובות הוליד את הרעיון של סדרת כתבות שאוספת במקום אחד כותבות בלוגים בתחומים שונים, שנותנות מידע והצצה לעולמות מגוונים. וכולן שכנות בלב השרון.

קארן קליין
KAREN KLEIN/Play.Learn.Enjoy.Grow

הבלוג שלי עוסק ב…

הורות דרך משחק, הורות שמשלבת פיתוח כישורים אצל ילדים בכל הגילאים עם בחירה נכונה של משחקים או מתנות.

בבלוג שלי תוכלו למצוא פוסטים וכתבות בנושאים

שקשורים להורות והתפתחות כגון: מצבי לחץ, טיולים עם ילדים, יחסים עם מתבגרים, כישורי חיים ועוד.
יחד עם מידע וידע בתחומים השונים, אני תמיד מצרפת המלצות למשחקים.
אני עוסקת בתחום המשחקים כבר מעל 20 שנה ולכן משלבת משחק והתפתחות, כיף בהורות והורות מודעת.

הבלוג שלי קשור לעיסוק ולמקצוע שלי

אני בתחום הצעצועים כבר שני עשורים, מחברת ומקשרת בין יצרנים ויבואנים או קניינים בעולם (B2B). היתה חסרה לי מאוד הפנייה להורים (B2C), ההמלצה הישירה וממקור ראשון.
אחרי בחינה של מאות ואלפי משחקים לאורך שני העשורים, הרגשתי צורך לא רק להמליץ, אלא גם לשתף באספקטים השונים של ההורות: נתינה, יחסים עם הסבים, הורות לילד אומנה ועוד.

איך הגעתי לכתוב בלוג?

אני כותבת יומנים כבר כמה שנים, ההורות מהווה חלק מאוד גדול בהוויה שלי, במי שאני ובכתיבה שלי. למדתי קורסים של שיטת אדלר וקורס של הפסיכולוג ההתפתחותי רמי כץ – מפתח הגישה הנוירו-התפתחותית-תפקודית (NDFA), הנחיתי חוגים לילדים ותרפיה פרטנית לילדים, השתתפתי בהדרכות הורים גם עבור הילדות הביולוגיות שלי וגם כאמא אומנת. הרגשתי צורך לשלב וגם לשתף בין התחום העסקי שלי בו אני מתמחה היום לבין העיסוק הנוסף, היומיומי והחשוב ביותר עבורי – חינוך ילדיי.

אני כותבת בבלוג בתדירות של…

אני כותבת המון בתקופה הזאת, הנוכחית. מאחר ואני עוד בתחילת דרכי עם הבלוג, אני מפרסמת פעם ביומיים פוסט חדש.

היתרונות שאני מוצאת בכתיבת בלוג

היתרונות רבים. קודם כל, הבלוג הוא מקום להביע את עצמי ובו אני מרגישה יצירתית.
הדרך בה אני מתחילה כל פוסט או מסיימת אותו, המוצרים ושירותים שאני מחליטה להציע בבלוג (עדיין בפיתוח) ואפילו הנושאים שאני בוחרת לכתוב עליהם, כל אלו הם פרי המחשבות שלי, של מי אני ומה אני יכולה ובוחרת להביא.
בנוסף, בזכות הבלוג אני לומדת את "הנושאים שמסביב" לכתיבה ולבלוג, נושאים מהותיים כמו: קידום אורגני, עיצוב 'נעיצה' לפינטרסט, בחירת מילות מפתח ועוד.
אני בתחום השיווק כבר הרבה שנים, עד כה התעסקתי ב B2B ואסטרטגיה ליצוא והפצה בינלאומית של מוצרים. הבלוג פותח לי אפשרויות נוספות של שיווק B2C וגם שיווק אונליין.
נכון שהכל נכנס תחת הכותרת "שיווק", אבל עבורי זה עולם חדש ומעניין.

למי היית ממליצה להתחיל לכתוב בלוג?

זו שאלה קשה כי אני מרגישה שאני בעצמי עדיין חדשה בתחום. כרגע נעים לי להשקיע את שעות העבודה שאני יכולה לטובת הבלוג. אני מאוד מקווה שאצליח להגיע ולפנות להורים רבים ברחבי העולם (זאת הסיבה שבחרתי לכתוב את הבלוג באנגלית).
אני חושבת שקודם כל כדאי לשאול את עצמך: מהי המטרה לבלוג? לפי התשובה שנתת לעצמך, אם המטרה רק אישית או גם עסקית, משם להתקדם.
לאנשים שאוהבים ליצור ולכתוב זו פלטפורמה נהדרת, אבל אם יש גם פן עסקי, כדאי להבין קודם את כל מה שזה דורש כי הכתיבה היא רק חלק ממהות הבלוג.

עוד משהו שאת רוצה לשתף?

אני מאמינה גדולה במשחק החיים. לראות את החיים כמו משחק ולהמשיך ולשחק כל הזמן. לשחק עם הילדים וגם כמבוגרים עם חברים או עם בן/בת הזוג. המשחק הוא דרך ללמוד על האחר, להוסיף כיף לחיים, ללמוד על עצמינו.
אני אוהבת את העיסוק שלי ומקווה שכמה שיותר הורים ימשיכו לשחק, יקנו משחקים בצורה מודעת ומכוונת. בימים אלו אני מצלמת סרטונים קצרים. הסרטונים עוסקים בשילוב פעילויות קלות בבית, פעילויות מהנות שעוזרות לילדים להתפתח. פעילויות עם חפצים שיש לכולם בבית, כגון פסטה, פינצטה, פונפונים, קצפת ועוד. פשוט, חינם, נגיש ושוב הורות מודעת!
הסרטונים יהיו מוכנים בקרוב, תוכלו לעקוב אחרי פרסומים והצטרף לערוץ היוטיוב.

מסע מהנה, כייפי ומשמח בבלוג של קארן מתחיל כאן

*********************************************************
כתבות נוספות בסדרה "כותבות בלוגים בלב השרון"
אילנה בר – יצאתי מביתי למסעותי
אלה בר צבי
הילה סער EATS BETTER
הבלוג של נטע שוחט – בלוג אישי נשי
הבלוג של עמנואלה בינר – MISS MANDALA
*********************************************************

גם לך יש בלוג? אפשר לקבל את הבמה ולספר עליו.
רק צריך ליצור איתי קשר,
ליטל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליטל ירון - אשה בפלוס

אישה בת 40+ שכבר נוטה יותר לכיוון ה-50. פסימית בהחלמה או אופטימית בהתהוות משתדלת להסתכל על הדברים מהצד החיובי, מהפלוס. מטיילת לבד ועם אחרים, תולעת ספרים, אוהבת מילים וכותבת גם למגירה וגם למסך. מכורה לקפה, קרמשניט ופאי לימון.
עוד עליי>>

פוסטים נוספים בנושא

תגובות ושאלות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן