מועדון הקוראות

ממדף הספרים | הלו דורית | ניר דרום

9 ימים של התרחשויות, 4 דמויות, 3 ערים, 3 סיפורי אהבה ו – 1 זוג משקפיים ורודים. בשורה תחתונה – מקסים, קריא, קליל. ביותר שורות – להקליק ולקרוא את כל ההמלצה

ממדף הספרים | המיילדת מן ההרמון | רוברטה ריץ'

הצצה מרתקת לעולמן של נשים בנות דתות שונות ומעמדות שונים באמפריה העות'מאנית. על סודות, על תככים ומזימות, על הרצון לשרוד וגם על אחווה נשית. במילה אחת – ממליצה! ביותר מילים – מוזמנים להקליק ולקרוא.

ממדף הספרים | אגדת ברונו ואדלה | אמיר גוטפרוינד

בלש עם שילוב שמות משעשע, תיכוניסטית מורדת, עיתונאי שרירי עם התמחות בגרפיטי וקרובי משפחה שנרצחים. את כל אלה ועוד טווה גוטפרוינד לכדי סיפור מתח מיוחד. זה מתחיל בתאונת דרכים ונגמר בסופר יהודי שנרצח בשואה. ספר שאסור לוותר עליו.

ממדף הספרים – בתים של אחרים / דקלה קידר

לבוא הביתה יום אחד, כרגיל. לראות את בעלך מזה עשרים שנה יוצא מהמקלחת, כרגיל. לחשוב שזה עוד יום, רגיל. אבל אז לגלות שבשניה אחת ובלי הכנה מראש כל עולמך – מתהפך. בעלך מודיע לך שהוא עוזב ואת מתחילה מחדש. בלי שרצית, בלי שביקשת, בלי שתכננת.

ממדף הספרים – קורינה / ענת הדס

כמה מכות יכולות לנחות על ראשה של נערה אחת? כמה לא הוגנים הקלפים שחולקו לה? סיפור אמיתי ונוגע ללב של נערה יהודיה אחת באסטנבול שלפני קום מדינת ישראל. סיפור ששופך אור על יהדות טורקיה וקורותיה, על החיים בכפר שלם, על משפחה בדם ועל משפחה של אהבה, וזה רק קצה הקרחון, רוצו לקרוא!

ממדף הספרים – אקלים / ערן שגיא סשיצקי

אחרי שקראתי את הספר הזה, אני מרגישה שאני חייבת לקרוא את ספרו הראשון של ערן שגיא "זה קורה מהר". רומן, משבר גיל 40 או בכלל לא קשור לגיל? מה קושר ומחבר זוגות? מה גורם להם להשאר ביחד? מה גורם לאחד מבני הזוג לפזול החוצה וגם לממש את הפזילה? איזה מחיר מוכנים לשלם "הפוזלים" והאם הם חושבים שאכן יצטרכו לשלם? מרובע רומנטי שמתחיל במבטים סקרניים מחלונות ומסתיים…כדאי שתקראו בעצמכם איך הוא מסתיים.

ממדף הספרים – אהבה באחוזת טיינפורד / נטשה סלומונס

מלחמת העולם השנייה דרך עיניים של נערה אחת. רומן על משרתת באנגליה שהייתה נערת החברה הגבוהה באוסטריה, אבל ממש לא "רומן למשרתות". נערה יהודיה ממשפחה מתבוללת שהנאציזם הבריח לכנסיה באיזור מפרץ כפרי. אהבה למשפחה שאבדה, חיים שהיו ונגוזו, אהבה לשני גברים ויותר מדי פרידות. מומלץ לאוהבות סיפורי אהבה מתוקים-מרירים-כואבים. קראתי וקראתי וקראתי בלי להניח מהיד, עד שסיימתי.

ממדף הספרים – שלום ילדה / לאורה לבנת

ההתחלה היתה בפוסט מתלבט בתוך הקבוצה "מועדון הקוראות של סלונה" – סיימתי לקרוא ולא ידעתי איך לכתוב את חוות דעתי. אני יכולה לסכם אותה ב"זיגזוג מחשבתי". והנה ממש בהמשך ההסבר.

ממדף הספרים – המורדים / שאנדור מאראי

BOOK CLUB? בישראל? אז זהו, שכן. מועדון קוראות חדש התחיל פעילותו בלב השרון ויש עוד כמוהו ברחבי הארץ. על מה דיברנו? מה שתינו? האם אני ממליצה על הספר? כל התשובות כאן, קליק אחד ותדעו. קריאה נעימה.

דילוג לתוכן