יחסים

המתכון הסודי לאהבה ארוכת שנים

15 שנים זה הרבה או מעט? כל אהבה היא אחרת, כל זוג הוא מיוחד ומערכת יחסים משתנה עם השנים. עליות ומורדות הן חלק מהעסקה של להיות ביחד

שפיים ונהנים – שומרים על זוגיות בחופש הגדול

מצאתי את עצמי בגיל 40 בפארק מים. תכננתי לשבת עם ספר בצל אבל בסוף עברתי בין מגלשות, מחזיקה ידיים עם האיש שאיתי ונהנית מכל שניה. מה הקשר בין זוגיות, מתכון ואבוב לשניים? הכל פה בפנים, מוזמנות!

טרור ברחובות ואהבה בבית קפה

זה לא יכול להיות קיצוני יותר. פוסט שהתחיל בתחושה שאין חיובי בתוך הטרור והפחד, המשיך בפקק ופגישה שהתבטלה ונגמר בנוסטלגיה, אהבה צעירה וקרן אור. תתחילו לקרוא, מבטיחה שגם תחייכו.

ווספה אדומה, אהבה צעירה

העמידה בפקקים בבוקר ובעיקר הנהגים ה"נדחפים" וה"ממש לא זהירים", מצליחה להוציא ממני לפעמים, קללות שלא היו מביישות תגרן בשוק. אבל היא גם הוציאה ממני כבר פוסט משעשע על "טיפוסי הנהגים בפקקים". היום הסתבר שפקקי תנועה מוציאים ממני גם זכרונות מאוהבים.

נישואים | זרי פרחים | וכמה חשוב הומור ביחסים

יש נשים שיש להן זר פרחים במטבח, יש נשים שיש להן זר פרחים בסלון, יש נשים שיש להן זר פרחים בפינת האוכל, יש נשים שיש להן זר פרחים בחדר השינה. מה משותף לכולן? פרחים. במה אני שונה? לי בסלון יש זר של עלים. עלים של גת. מה הקשר בין קורנית, גת, נענע, ורדים והומור ביחסים? בואו לגלות התשובה כאן בפוסט

גלידה בגשם

  יושבים בסלון, הוא על כורסת הטלביזיה, אני על הספה הארוכה. שנינו אחרי מקלחת, שנינו

דילוג לתוכן